KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY DIVIZE KOVÁRNA A KALÍRNA

  • Opava

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
Minimálně vyučen ve strojírenském oboru; praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků výhodou; zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků; znalost čtení technické dokumentace; orientace v oblasti technických norem; základní orientaci v oblasti norem systému jakosti; znalost práce s PC.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracoviště Opava, nástup ihned.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru; příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik; poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity; sportovní a společenské akce společnosti.
Náplń práce:
- hodnotí jakost a spolehlivost dodávek.
- kontroluje jakost výrobků.
- obsluhuje měřící a zkušební techniku.
- odpovídá za řízení neshodných výrobků.
- provádí kontrolu průvodní dokumentace; mezioperační technickou kontrolu; ověřování způsobilosti měření; rekvalifikace výrobků; výstupní technickou kontrolu.
- rozhoduje o vyřazení vadných výrobků.
Volné místo kontrolor -ka strojírenské výroby divize kovárna a kalírna pro lokalitu Opava.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz