MONTÁŽNÍ DĚLNÍK ELEKTRO V CLEAN ROOMU

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK ELEKTRO V CLEAN ROOMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MONTÁŽNÍK ELEKTRO V CLEAN ROOMU

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o., je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-přípravu, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace
-montáž výrobků podle pracovních postupů a výkresové dokumentace
-elektronickou evidenci operací, evidenci postupu montáže
-průběžnou sebekontrolu a průběžnou kontrolu kvality

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen v elektrotechnickém oboru - podmínka
-co má zkušenost s elektro montáží – výhoda
-máš vyhlášku č. 50 - §5 + §6 - výhoda
-umíš se orientovat a číst v elektro schématu
-měl bys mít dobré zkušenosti s pájením
-jsi pozitivní, spolehlivý, zodpovědný

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-dvousměnný provoz (PO–PÁ 7:45 hodin/denně, ranní/odpolední)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní přenosné permanentky na volnočasové aktivity - hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Určitě se dohodneme
Volné místo montážní dělník elektro v clean roomu pro lokalitu Liberec.