INSPEKTOR/KA KVALITY SOUČÁSTEK - Technik QA laborař

  • Liberec

Pracovní místo ( INSPEKTOR/KA KVALITY SOUČÁSTEK - Technik QA laborař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Měření a kontrola dílů, výrobků a přípravků.
Náplň práce
kontrola dílů nebo výrobků během vzorkování
vstupní kontrola dílů nebo výrobků
provádění analýz zjištěných při měření
proměřovat měřidla, přípravky a přístroj určení ke kalibraci
Požadujeme:
SOU technické výhodou
zkušenosti v obdobném oboru
zkušenosti s prací na 3D
znalost výkresové dokumentace
znalost MS Office
znalost AJ a metrologie výhodou
ochota pracovat na 3 směny
Nabízíme:
Měsíční pémie 3500 Kč, příplatky za docházku 750,- Kč a příplatky za směny
Jazykové kurzy a odborné vzdělávání.
Kafeterie 500 Kč měsíčně
Zdravotní péče a rehabilitace.
Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
Příspěvek na stravování.
Výhodnější volání přes Vodafone
Akce pro zaměstnance
Odměny za pracovní výročí
Volné místo inspektor/ka kvality součástek - technik qa laborař pro lokalitu Liberec.