Kalkulant - rozpočtář

  • Ostrov

Pracovní místo ( Kalkulant - rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt e-mailem :michaela.krejcova@lindner-group.com

Požadavky:
Vzdělání v ekonomickém oboru, ideálně s dalším vzděláním mistr/ technik, praxe v oboru výhodou. Velmi dobrá znalost excelu. Ekonomické myšlení.
Německý jazyk na pokročilé úrovni

Náplň práce:
Sestavování ceníků, zpracovávání nabídek pro interního zákazníka, vyúčtování zakázek, technické poradenství

Nabízíme:
Možnost pracovního růstu
Dobrý kolektiv
Dobré mzdové podmínky

Pružná pracovní doba, stravenky, mimořádné prémie, dovolená navíc, příspěvek na dovolenou a vánoce
Volné místo kalkulant - rozpočtář pro lokalitu Ostrov.