technická příprava výroby - TPV

  • Slavkov pod Hostýnem

Pracovní místo ( technická příprava výroby - TPV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Slavkov pod Hostýnem - výroba zdravotních matrací a lamelových roštů
- Náplň práce: Administrativní zpracování nových obch.případů, Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby
- požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání, Praxe v TPV, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Německý nebo anglický jazyk, schopnost komunikace po telefonu, výhodou základy druhého jazyka, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
- Nabízíme: nástupní plat 25.000 hrubého, po zapracování 30.000,-Kč + prémie, nástup možný ihned
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.
Volné místo technická příprava výroby - tpv pro lokalitu Slavkov pod Hostýnem.