Stavební technik a stavbyvedoucí

  • Mimoň

Pracovní místo ( Stavební technik a stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Mimoň/Nový Bor
Skupina COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: Stavební technik a Stavbyvedoucí
Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ (technické, stavební zaměření), praxe na obdobné pozici, znalost MS Office, znalost rozpočtového programu KROS, znalost projektového programu AUTOCAD, řidičský průkaz skupiny B (spolehlivý, aktivní řidič), flexibilita, spolehlivost, loajalita a bezúhonnost, samostatný aktivní přístup, schopnost plánovat a realizovat cíle
Nabízíme: stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti, hlavní pracovní poměr, motivující finanční ohodnocení, firemní benefity, notebook, telefon a příspěvek na stravování
První kontakt emailem.
Doručením životopisu společnosti COMPAG CZ s.r.o., sídlem Mimoň, V Lukách 95/IV IČ: 62241630 prohlašujete, že berete na vědomí, že tato společnost zpracovává vámi poskytnutá osobní data pro účely výběrového řízení pro obsazování této pozice a to výlučně v souladu s příslušnými ustanoveními zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále souhlasíte s tím, aby tyto údaje výše uvedená společnost uchovávala po dobu nejdéle 1 roku a využila je pouze v rozsahu pro personální účely