Obchodní zástupci

  • Říčany

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- Zděbradská 94, Jažlovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: haas@utc.cz

Upřesňující údaje:
UTC spol. s r.o., přední dovozce a distributor domácích potřeb, hledá nové posily do svého týmu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast Hradec Králové, Pardubice
Požadujeme:
- SŠ vzdělání zakončené maturitou (vhodné i pro absolventy)
- vynikající komunikační schopnost
- reprezentativní vystupování
- vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka
- obchodní zkušenosti a schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky
- schopnost učit se novým věcem
- časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.)
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- zázemí v prosperující společnosti
- perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
- notebook, mobilní telefon, služební automobil
- Fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení
- Práce na HPP

Náplň práce:
- péče o zákazníky na nezávislém trhu, merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd.
- Vyhledávání a získávání nových zákazníků
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
- Vedení obchodních jednání
- Zpracování příslušné administrativy
www.kitos.cz

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Říčany.