Area Manager, customer support, sales and marketing

  • Brno

Pracovní místo ( Area Manager, customer support, sales and marketing ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Požadované dovednosti:
Teoretické a praktické znalosti laboratorních přístrojů/biotechnologie
Vysokoškolské vzdělání v chemickém inženýrství
Teoretické a praktické zkušenosti v mikroskopii a nanovrstvách/biomateriály
Jazyky: španělština (latinskoamerická) mat. jazyk, angličtina, portugalština, francouzština
Zkušenosti v řízení projektů z oboru nanotechnologie
Zkušenosti v marketinku laboratorní techniky a nanotechnologií
Péče o klienty, marketinku a prodej
Kontakty potřebné pro marketing a prodej přístrojů v Latinské Americe
Nabízíme: Příspěvek na dopravu
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo area manager, customer support, sales and marketing pro lokalitu Brno.