Konzultant pro implementaci - preactor

  • Tábor

Pracovní místo ( Konzultant pro implementaci - preactor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: znalost prostředí .NET, zkušenosti s vývojem v C#, znalost SQL a databázových systémů, znalost APS systémů - plánování do omezených kapacit výhodou, znalost technologií COM+ / DCOM, zkušenosti s používáním SDK třetích stran výhodou, zkušenosti z oblasti plánování výroby výhodou, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat do zahraničí, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce: analýzy podnikových procesů zákazníků, nastavování systému dle potřeb zákazníků , návrh programových úprav nadstavbových aplikací APS, vývoj nadstavbových aplikací, konzultace u zákazníků, školení uživatelů, podpora při spuštění systému
Nabízíme: nástupní plat dle zkušeností, vzdělání a praxe 25 - 48 000 Kč, měsíční odměny, zajímavou tvůrčí práci v dobrém a soudržném kolektivu, dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu vč. home office, 5 týdnů dovolené, benefitní program Sodexo, příspěvek na stravování, životní/důchodové pojištění, pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající finanční ohodnocení.
Kontakt e-mailem.
Volné místo konzultant pro implementaci - preactor pro lokalitu Tábor.