DĚLNÍK/CE-CE NA ZELÁRNĚ A V ROSTLINNÉ VÝROBĚ

  • Dobrá Voda u Hořic

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE-CE NA ZELÁRNĚ A V ROSTLINNÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu volejte od 7:00-18:00 hod na tel.: 775554144 nebo 775554152 Ing. Horník popř. Ing. Očenášek a domluvte si osobní schůzku. Můžete také psát na e-mail: zdpodchlumi@dobrovodskezeli.cz
Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, kladný vztah k práci, spolehlivost, časovou flexibilitu,
zájem o nabízenou práci. Řidičský průkaz sk. T výhodou.
Nabízíme příspěvek na podnikové stravování.
Pozice vhodná i pro absolventy.
Volné místo dělník/ce-ce na zelárně a v rostlinné výrobě pro lokalitu Dobrá Voda u Hořic.