SPRÁVCE DEPOZITÁŘE

  • Bečov nad Teplou

Pracovní místo ( SPRÁVCE DEPOZITÁŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Česáková Eva, tel.: 773 070 941, e-mail: cesakova.eva@npu.cz

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání, nejlépe humanitního směru (obory dějiny umění, historie, muzeologie, památková peče, archivnictví atd.)
zodpovědnost, samostatnost, iniciativu a pečlivost
tvůrčí a koncepční myšlení
znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
výborné komunikační schopnosti
schopnost týmové spolupráce
časovou flexibilitu
trestní a morální bezúhonnost (dokládá se výpisem z rejstříku trestů)

Výhodou:
předchozí praxe v kulturní instituci - památkové objekty, muzea, galerie
aktivní znalost jednoho světového jazyka
řidičský průkaz skupiny B
znalost využívání sociálních sítí

Nabízíme:
práci na plný úvazek, smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou
stabilitu státní příspěvkové organizace
práci v atraktivním prostředí národní kulturní památky
finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová tř. 9 (+ osobní ohodnocení, odměny)
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ a MKČR i pro rodinné příslušníky
zvýhodněné mobilní tarify
možnost studia a odborných kurzů při zaměstnání
samostatná kancelář

Předpokládaný nástup: 1. 5. 2019, případně dle dohody
Místo pracoviště: státní hrad a zámek Bečov

Stručný popis pracovní náplně:
samostatná odborná správa mobiliárního fondu, historické knihovny a depozitářů
péče o mobiliář a prezentace stávajících expozic
aktivní zapojení do přípravy nových expozic (muzejně-galerijní expozice relikviáře svatého Maura a reinstalace zámeckých interiérů)
podílení se na