KUCHAŘ - KUCHAŘKA - zkrácený úvazek

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KUCHAŘ - KUCHAŘKA - zkrácený úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: šéfkuchař, tel 353207223, HR@imperial-group.cz

4* lázeňský hotel Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

KUCHAŘ/KUCHAŘKA, zkrácený úvazek

Pracovní náplň:
* příprava teplých a studených pokrmů + výdej a obsluha snídaňového bufetu hotelové restaurace (kaše, vejce, palačinky, uzeniny, sýry, bábovky, apod.)
* příprava a výdej studených personálních snídaní
* výdej personálních obědů
* výdej a obsluha obědového bufetu hotelové restaurace

Nabízíme:
* zkrácený úvazek na 30 hod týdně, turnusové směny (všední dny 6:00 - 15:30, víkendy 5:30 - 15:30, uvedená mzda je přepočtena na zkrácený úvazek.
* získání zkušeností z prestižních hotelů pod vedením špičkových profesionálů
* odpovídající mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno Sick Days
* personální obědy za 15,- Kč
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* příjemné a moderní pracovní prostředí

Požadujeme:
* vyučení v oboru a praxe min. 3 roky výhodou
* znalost NJ, AJ či RJ vítána
* průkaz pracovníka v potravinářství
* pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost
Volné místo kuchař - kuchařka - zkrácený úvazek pro lokalitu Karlovy Vary.