HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ

  • Lišov

Pracovní místo ( HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vítána / SŠ stavební
Vzdělání v oboru pozemní stavitelství
Autorizace podmínkou (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr)
Praxe v oboru alespoň 3 roky
Řidičský průkaz sk. B
Časová flexibilita
Dobrý zdravotní stav
Manažerské schopnosti
Komunikativnost
Náplň práce:
Samostatné, pečlivé, odborné zodpovědné a hospodárné řízení stavby
Zastupování společnosti vůči objednateli, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a subdodavatelům
Řízení a koordinace pracovníků i kapacity subdodavatelů
Soulad s uzavřenými smlouvami o dílo
Kontrola průběhu zakázek (termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad, s PD atd.)
Řízení více realizací
Vhodné pro uchazeče hlavně z Jihočeského kraje (stavby České Budějovice a Tábor), Středočeského kraje a Prahy
Nástupní plat 40 000,-Kč - 45 000,-Kč, po zapracování 50 000,- Kč
Nástup ihned, Renata Steinbauerová, +420 702 283 480, renata@pradast.cz
Adresa: PRADAST, spol. s r.o., Sosní 949/27, 373 73 Štěpánovice u Českých Budějovic
Volné místo hlavní stavbyvedoucí pro lokalitu Lišov.