Seřizovač, obsluha CNC

  • Velké Losiny

Pracovní místo ( Seřizovač, obsluha CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- seřízení a rozjetí opakované výroby na CNC strojích (CNC vertikální frézy, CNC obráběcí centra, CNC soustruhy) a následná obsluha strojů
- kontrola obrobenýh výrobků (práce s měřidly - kalibry, mikrometry, ....)
- práce v operačním systému Heidenhain, Fanuc

Požadujeme:
- vyučen v oboru strojírenství
- praxe min.1 rok v obrábění a obsluze CNC stroje výhodou
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- praxe v operačním systému Heidenhain, Fanuc výhodou
- ochota pracovat ve třísměnném režimu
- spolehlivost a flexibilitu

Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI JEDNOHO PLATU!
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- příplatek za odpolední směnu
- týden dovolené navíc
- dotované podnikové stravování, cena oběda 32,-Kč
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a nezbytným uchováním poskytnutých osobních údajů společností KUBÍČEK VHS, s.r.o. pro účely žádosti o zaměstnání. Tento souhlas můžete písemně odvolat.
Volné místo seřizovač, obsluha cnc pro lokalitu Velké Losiny.