Mistr výroby

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení týmu cca 15-20 lidí
- organizování celé výroby na svěřeném úseku
- kontrola a zajištění správné kvality výroby, optimalizace výkonu výrobních linek
- spoluúčast při sestavování výrobních plánů a při koordinaci prováděných testů v rámci výroby
- zajišťování školení obsluh výrobních strojů a zařízení
- kontrola dodržování hygienických zásad, technologických a pracovních postupů
- práce ve směnném provozu (4 dny práce/ 4 dny volno)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (preference technického, potravinářského, chemickotechnologického oboru)
- min. 2 roky praxe na stejné pozici
- znalost práce na PC
- zkušenost s vedením týmu
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- silný týmový hráč

Nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- 4 týdny dovolené, možnost čerpání dodatkové dovolené
- možnost kariérního růstu
- prémie za docházku
- pitný režim, pracovní oděv
- stravenky 150 Kč za odpracovanou směnu
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecká sleva na zboží
- odměny při pracovním, životním jubileu

Kontakt: e-mailem.
Volné místo mistr výroby pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.