Řidič/ka nákladního vozidla , skladník, školitel

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladního vozidla , skladník, školitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 1254/5,, Ústí nad Labem.
Požadavky: řidičské oprávnění skupiny C,E., platný profesní průkaz, digitální karta řidiče, praxe podmínkou, průkaz VZV výhodou, není podmínkou, zařazení jako řidič-manipulant / přednakladač, skladník, školitel nových uchazečů o zaměstnání řidič mezinárodní a tuzemské kamionové dopravy, v případě tuzemské nebo zahraniční cesty s denním návratem, stravné - diety. Každý den doma.
nabízíme: mzdu 25 000 - 28 000,- Kč., firemní tarify mobilního operátora, důchodové připojištění, pracovní oděvy, ochranné pomůcky.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo řidič/ka nákladního vozidla , skladník, školitel pro lokalitu Ústí nad Labem.