*ÚDRŽBÁŘ (elektro) do Žďáru nad Sázavou - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *ÚDRŽBÁŘ (elektro) do Žďáru nad Sázavou - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
odstraňování poruch strojů a zařízení;
preventivní údržba a péče o stroje a zařízení;
drobná údržba budov;
vedení potřebné provozní dokumentace

Požadujeme:
výuční list v oboru – nebo: SOU, SŠ v oboru elektrotechniky;
PODMÍNKOU JE VYHLÁŠKA 50/1978 Sb., §6;
manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost;

Nabízíme:
rozmanitou pracovní náplň u moderní a perspektivní společnosti;
5 týdnů dovolené;
příspěvek na závodní stravování;
stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity;
zvýhodněný mobilní tarif;
odborná školení;
roční odměnu a mimořádné odměny;
pracovní poměr na dobu neurčitou;
nástup možný ihned;
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč
Volné místo *údržbář (elektro) do žďáru nad sázavou - jednosměnný provoz pro lokalitu Žďár nad Sázavou.