ASISTENT/KA PRÁCE U OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PRÁCE U OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

O.s. D.R.A.K. z.s. provozuje 3 řemeslné dílny s různými činnostmi. Nabízíme pracovní místo na pozici: Asistent/ka práce osob se zdravotním postižením (převážně osoby s tělesným postižením)
Hledáme samostatného člověka, který bude mít energii podporovat lidi se zdravotním postižením v pracovním rozvoji v kreativní dílně.
Nabízíme:
- zajímavou a tvůrčí práci, kde je vidět výsledek
- plný pracovní úvazek
- dobré platové ohodnocení spojené se zkušenostmi kandidáta
- zaškolení, průběžné vzdělávání a podporu na pracovišti
- nástup ihned
Hledáme:
- zodpovědného, samostatného, komunikativního, empatického a flexibilního člověka
- se znalostí práce na PC, základní znalost MS Office a grafických programů Illustrátor, Corel, apod.
- trestně bezúhonného
- ideálně již s praxí / stáží 1 rok v oblasti sociální nebo pedagogické či v oblasti vychovatelství (není podmínkou)
- preferujeme osobu s organizačními schopnostmi, s řemeslnou zručností a se zkušenostmi s ručními pracemi
- ŘP skup. B a zkušenost s řízením osobního vozidla - výhodou aktivní řidič
- zkušenosti s lidmi se zdravotním postižením - výhodou
Informace o pozici:
Pracovní místo: občanské sdružení D.R.A.K. z. s., Oblačná 450/1, Liberec 1, 460 05, Liberec 5
Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity/bonusy: vzdělávání, zahraniční stáže, praxe.
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek, 1 směna
Délka pracovního poměru: na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Mzdové ohodnocení: základní mzda 15 000,-Kč + ohodnocení až do výše 50% základní mzdy, dle výsledků
Zadavatel: nezisková