Nástrojař/ka

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Nástrojař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Jste strojař tělem i duší a chcete pracovat ve strojírenské společnosti?
Máte praxi přímo na pozici nástrojáře či jste šikovný zámečník nebo obráběč kovů?

Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak Vás velmi rádi přivítáme v našem týmu!

Co vás čeká:
•Údržba a opravy nástrojů a forem pro lisování kovu za studena a za tepla.
•Příprava strojů pro začátek výroby.
•Technická podpora výroby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Dokončené odborné vzdělání nástrojář, zámečník nebo obráběč kovů.
•Alespoň 2 roky pracovní zkušenost ve strojírenství.
•Zkušenost s prací s ručními nástroji při opracovávání kovu (fréza, bruska, vrtačka atd.).
•Zkušenost s údržbou a opravou forem, nejlépe pro lisování a tváření kovu výhodou.
•Schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost.

Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Měsíční bonus
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na dopravu
•Cafeteria
•Další firemní benefity
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
kariera@cz.gestamp.com
Volné místo nástrojař/ka pro lokalitu Velemyšleves.