Kuchař / kuchařka

  • Kladno

Pracovní místo ( Kuchař / kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo je určené pouze pro OZP !!!
Telefonický kontakt možný Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Požadujeme:
osobu starší 18 let, invalidní nebo zdravotně znevýhodněnou (chůze bez kompenzačních pomůcek), minimálně základní vzdělání - vyučení možno nahradit praxí, zkušenosti s vařením v domácnosti nebo v zaměstnání.

Náplň práce:
příprava teplých pokrmů české kuchyně, příprava příloh k pokrmům, příprava základů pro vaření na daný i další den, veškeré další práce související s pracovní pozicí kuchaře ve stravovacím zařízení.

Nový zaměstnanec bude důkladně zaškolen, praxe ve stravovacím zařízení není nutná.

Nabízíme:
závodní stravování, zkrácený pracovní úvazek (30 hodin týdně - 8,5 hod. denně v režimu dlouhého a krátkého pracovního týdne.
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Kladno.