Projektový inženýr

  • Prachatice

Pracovní místo ( Projektový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- vedení projektů a sledování kvality, ceny, dodacích lhůt
- organizace, řízení a zajišťování technologické přípravy výroby
- koordinace náběhu nových výrobků
- spolupráce s ostatními odděleními
- komunikace se zákazníky, dodavateli a identifikace jejich potřeb
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání, ideálně technický směr
- zkušenosti s projektovým řízením
- výborná znalost NJ nebo AJ, oba jazyky výhodou
- praxe v automotive velkou výhodou
- manažerské schopnosti, silné analytické schopnosti, logické myšlení, znalost projektových metod, komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
- velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v systému např. SAP výhodou)
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci v perspektivním oboru, prostor pro vlastní iniciativu, další osobností růst a vzdělávání formou jazykových kurzů, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou.
Kontakt: emailem nebo telefonicky Pazderníková Iva Ing., tel.: 732120827, e-mail: iva.pazdernikova@ertautomotivebohemia.com
Volné místo projektový inženýr pro lokalitu Prachatice.