Dělník dálniční údržby - řidič

  • Chotoviny

Pracovní místo ( Dělník dálniční údržby - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice D3 (SSÚD 17)
Chotoviny, Červené Záhoří 207, 391 37
Po zprovoznění střediska Borek u ČB přechod na toto pracoviště (horizont 2 - 3 roky)
Náplň práce
Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu na pozemních komunikacích
Zajišťování běžné letní a zimní údržby na dálnici D3 a silnici I/3
Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
Požadujeme
Střední odborné vzdělání s výučním listem
Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
Dopravně psychologické vyšetření
Samostatnost, pečlivost
Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po dobu výkonu práce na pracovišti SSÚD Chotoviny. Možnost prodloužení na dobu neurčitou po přesunu na pracoviště SSÚD Borek u Českých Budějovic.
Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 341/2017 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe, zvláštní příplatek a příplatek za směnný provoz. Příplatek za práci v sobotu, neděli, noc a státní svátky. Dále možnost osobního příplatku a odměn.
Nabízíme:
Stabilitu státní příspěvkové organizace
Po zapracování přiznání osobního příplatku
5 týdnů dovolené + 4 dny indispoziční volno
Stravovací poukázky
Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity.
Kontakt e-mailem, telefonicky.
Volné místo dělník dálniční údržby - řidič pro lokalitu Chotoviny.