Aplikační specialista / Application Specialist

  • Brno

Pracovní místo ( Aplikační specialista / Application Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Pro nabízenou pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářský stupeň) - uvítáme vzdělání např. v těchto oborech - elektrotechnika, materiálové inženýrství, mikroelektronika, aplikovaná elektronika, apod., na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia.
Zkušenosti v oboru elektronové mikroskopie (SEM/TEM) velkou výhodou.
Uvítáme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech kategoriích.
Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou pozici, nabízíme příležitost stát se specialistou v oboru elektronové mikroskopie
- zázemí úspěšné nadnárodní hi-tech společnosti
- odborné a jazykové kurzy
- finanční bonusy, Multisport program, výhodný mobilní tarif, sportovní a kulturní akce, a mnohé další.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo aplikační specialista / application specialist pro lokalitu Brno.