SEŘIZOVAČ VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
POŽADUJEME:
Vzdělání - SOU technického směru, nebo SŠ (jakákoliv)
Praxe ve výrobě - 1 rok
Základní znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:
Seřizování výrobních strojů dle technických postupů
Řízení průběhu prací ve svém sektoru
Kontrola dodržování pracovních postupů
Vyplňování výrobní dokumentace

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 4 500Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda
Docházkový benefit 16 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20 - 30Kč menu)
Příplatky dle zákoníku práce a kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené a další volno dle KS
Další benefity dle kolektivní smlouvy a odpracovaných let
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.
Volné místo seřizovač výroby pro lokalitu Písek.