Svářeč kovů

  • Kladno

Pracovní místo ( Svářeč kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Svářeč

Náplň práce:

práce v informačním systému dle procedury - tedy vyhledání pracoviště, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace
čtení technických výkresů
práce na stroji a základní údržba dle manuálu
vedení výrobní dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality, atd.), samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
Požadujeme:

svářečský průkaz pro svařování metodou TIG
materiál hliník a železo
možnost zaučení
spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme:

práce na HPP
místo výkonu práce v Kladně
zajímavou odbornou práci
firemní benefity - podnikové stravování - stravenky, docházkový bonus
5 týdnů dovolené
mzda odpovídající Vašim zkušenostem a praxi
termín nástupu ihned
V případě zájmu zasílejte svůj životopis na
marcela.benesova@c-mec.cz nebo info@c-mec.cz
Pro bližší informace volejte na telefonní číslo: 724 333 576, možno i sms.
Volné místo svářeč kovů pro lokalitu Kladno.