MECHANIK, LAKÝRNÍK

  • Lišov

Pracovní místo ( MECHANIK, LAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká společnost, působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici
Místo výkonu práce: Slověnice u Lišova
Pracovní doba: Směnný provoz (krátký, dlouhý týden)
Co Vám můžeme nabídnout: velmi dobré platové podmínky; zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti; příjemné pracovní prostředí; mobilní telefon; příspěvek na stravování; benefitní program volání i pro rodinné příslušníky; nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS ve Slověnicích; slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu ve Slověnicích; zaškolení; firemní akce
Co požadujeme: řidičský průkaz sk. B, skupina C výhodou; manuální zručnost; zodpovědnost a svědomitý přístup k práci; časovou flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon příspěvek na stravování; benefitní program volání i pro rodinné příslušníky; nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS; slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu; školení; firemní akce
Nástup možný ihned
Volné místo mechanik, lakýrník pro lokalitu Lišov.