PRAKTICKÝ/-KÁ LÉKAŘ/-KA PRO DOSPĚLÉ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRAKTICKÝ/-KÁ LÉKAŘ/-KA PRO DOSPĚLÉ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Dukelská třída 1713, Hradec Králové
- PP plný, nástup 1.4.2019, 2 směny, možnost zkráceného úvazku
- Náplň práce: praktický lékař pro dospělé
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, praktické lékaře s praxí, ale i mladé lékaře, kteří mají zájem získat specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství
- Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, služební automobil, 25 dnů dovolené, služební mobilní telefon, denní provoz, bez služeb, bez sobot a nedělí, příjemné pracovní prostředí, podpora dalšího vzdělávání, odměny dle výkonnosti
- V případě zájmu kontaktujte: Kotas Slavomír, tel.: 608 719 329, e-mail: slavomir.kotas@mojeambulance.cz
Volné místo praktický/-ká lékař/-ka pro dospělé pro lokalitu Hradec Králové.