Inspektor jakosti, kvality a zdravotní nezávadnosti

  • Karviná

Pracovní místo ( Inspektor jakosti, kvality a zdravotní nezávadnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
-kontrola dodržování postupů u pracovníků výroby, logistiky, údržby, příp. externích firem
-kvalitativní kontrola výrobků
-kvalitativní kontrola dodaného materiálu
-záznam a řešení neshodných výrobků

Požadujeme:
-odborné vzdělání technického směru
-čtení technické dokumentace
-zkušenosti s prací na oddělení kvality
-práce v třísměnném provozu

Výhodou:
-práce s měřicími přístroji
-znalost systému řízení kvality
-praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu
-znalost procesu svařování (CO2)

Nabízíme:
-práci, kde můžete být platným členem týmu
-firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
-a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo inspektor jakosti, kvality a zdravotní nezávadnosti pro lokalitu Karviná.