IT firemní specialista

  • Sádek

Pracovní místo ( IT firemní specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice:IT firemní specialista
Požadujeme:
znalost NJ, nebo AJ, praxe na podobné pozici, znalost : Windows OS(PC/Server),
TCP/IP,AD,DNS,DHCP,WSUS, Microsoft Office, znalost MS SQL, Byznys VR výhodou
pečlivost, spolehlivost vysoké pracovní nasazení,
Nabízíme : Dobré zázemí zahraniční firmy, mzdu pro kandidáta splňující požadavky je možno sjednat individuálně , benefity životní pojištění, závodní stravování,
Výběr uchazečů bude proveden formou výběrového řízení
Zaměstnanecké výhody: odměny, příspěvek na obědy, životní pojištění
Nástup možný ihned na dobu určitou 1 rok. Mzda: 40 000,- Kč
Kontakt: Rážová Marie, tel.: 318 600 140, e-mail: razova@agor.cz
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1
Volné místo it firemní specialista pro lokalitu Sádek.