technik strojírenské výroby

  • Slavonice

Pracovní místo ( technik strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ÚSO vzdělání strojírenského zaměření; zkušenosti ze strojírenské výroby podmínkou; schopnost řídit pracovní kolektiv; technické znalosti, schopnost číst výkresy, smysl pro detail; řidičský průkaz sk. B; znalost práce na PC, výhodou je znalost práce s operačním systémem SAP; komunikační dovednosti; dobré organizační schopnosti; samostatnost; odolnost vůči stresu;
Pracovní náplň;
- organizace práce ve strojírenské výrobě; řešení výrobních, technických, technologických otázek, kvalitativních neshod a reklamací; vedení, hodnocení a rozvoj podřízených zaměstnanců, odpovědnost za pracovní výkon zaměstnanců a jeho vyhodnocování; odpovědnost za plnění výrobního plánu;
Nabízíme:
- technické zaškolení; možnost dalšího profesního růstu; motivující finanční ohodnocení včetně benefitů; zázemí silné, dynamicky se rozvíjejích společnosti;
Volné místo technik strojírenské výroby pro lokalitu Slavonice.