Mistr textilní výroby

  • Krásná Lípa

Pracovní místo ( Mistr textilní výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru - není podmínkou
- základní znalosti ovládání PC
- zodpovědnost
- pečlivost
- flexibilita
- samostatnost
- zájem o práci a tvorbu nových věcí

Nabízíme:
- zajímavou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě s více než dvacetiletou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
- možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
- zajímavé ohodnocení a firemní benefity
PRACOVNÍKA ZAUČÍME A ZAPRACUJEME
POUZE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE. Doporučujeme osobní pohovor. Práce je vhodná pro muže i ženy s technickým smýšlením.

Prosíme, aby si nejprve zájemci zavolali na uvedené kontaktní telefonní číslo (Pondělí až pátek od 09:00 do 14:00) a domluvili si schůzku na konkrétní termín. Kontaktní osoba Bc. Hana Bučková
Volné místo mistr textilní výroby pro lokalitu Krásná Lípa.