Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin

  • Dubenec

Pracovní místo ( Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN
Základní popis
Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
· ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
· příprava těsta
· plnění knedlíků náplněmi
· vaření knedlíků
· příprava knedlíků k expedici
· úklid pracoviště, strojů a zařízení
Požadujeme:
· spolehlivost, pečlivost, pracovitost
· aktivní přístup
· manuální zručnost
· odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
· ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna)
· flexibilitu (není pevná pracovní doba)
· praxe v oboru není podmínkou
Nabízíme:
· práci na HPP
· pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
· odpovídající mzdové ohodnocení (16 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého)
· odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
· příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
· slevu na firemní výrobky
Volné místo pracovník- pracovnice ve výrobě potravin pro lokalitu Dubenec.