PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Nová Paka

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nabízíme:
- smysluplnou práci v příjemném kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení obvyklé pro neziskový sektor,
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- kromě finančního ohodnocení nabízíme příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání, - možnost ubytování v bezbariérových pokojích
- zaměstnanci mohou využít také sociální služby poskytované organizací (pro sebe i své blízké) - odborné sociální poradenství, sociální rehabilitace, denní stacionář, půjčovna kompenzačních pomůcek.
Uvítáme všechny kandidátky/kandidáty s minimálně kvalifikačním kurzem pro pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a profesními zkušenostmi se Standardy kvality sociálních služeb.

Dále požadujeme:
trestní bezúhonnost, komunikační dovednosti,odolnost vůči stresu , pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením, zkušenost s procesem individuálního plánování, uživatelskou znalost práce na PC, především dobrou znalost excel, word. , řidičský průkaz sk. B - výhodou

Hlavní náplní Vaší práce v Dennm stacionáři bude tvorba individuálních plánů klientů a jejich revize, práce klíčové pracovnice, přímá práce s klienty, administrativa, práce se Standardy kvality sociálních služeb.
Nabízíme Vám smysluplnou práci, ve které můžete očekávat podporu od milých a obětavých kolegyň.
Váš životopis spolu s dalšími informacemi zasílejte na emailovou adresu: jitka.fucikova@zbb.cz
Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. čísle: 727 952 639
Těšíme se na Vás!
Volné místo pracovník/pracovnice v soci