MECHANIK / MECHANIČKA AUTOSERVISU, AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA

  • Náchod

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, znalost oboru automechanik, fyzická zdatnost a zručnost, komunikativnost, časová flexibilita.

Zaměstnavatel nabízí: vzdělávání formou školení, stravenky, zvláštní prémie, naturální výhody.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: sekretariat@jopeco.cz
Volné místo mechanik / mechanička autoservisu, automechanik / automechanička pro lokalitu Náchod.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné - znalost oboru automechanik, zručnost

Nabízíme

Nástup možný od: 10. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz