*Mechanik - seřizovač

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( *Mechanik - seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* SOU
* praxe jako mechanik, zámečník nebo elektrikář
* uživatelská znalost MS Office (excel, word)
* manuální zručnost
* pečlivost, spolehlivost, flexibilita
* třísměnný provoz
Popis činnosti:
* zajištění provozuschopnosti strojů a souvisejících zařízení (automatické balící stroje, rentgenové zařízení, dynamické váhy, TTR tiskárny)
* odstraňování poruch zařízení a výměna opotřebovaných náhradních dílů
* eliminování zbytečných a neefektivních prostojů výrobních strojů a zařízení
* vedení potřebných záznamů k poruchám, opravám, údržbě v systému
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení)
* stravenky
* 5 týdnů dovolené
* místo pracoviště Košíkov u Velké Bíteše
* nástup ihned nebo dle dohody
První kotakt emailem nebo telefonicky
Volné místo *mechanik - seřizovač pro lokalitu Velká Bíteš.