SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - TLUMOČNÍK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - TLUMOČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE TLUMOČNík
- PP zkrác na dobu neurčitou, příp DPP,nástup dle dohody
- Požadujeme: kvalifikaci pro výkon sociálního pracovníka (praxe v oboru výhodou), znalost českého znakového jazyka, tlumočnické dovednosti (výhodou zkušenosti z praxe), hluboký přehled o komunitě neslyšících, vhled do sociální práce, znalost a respektování etického kodexu tlumočníka, uživatelskou znalost práce s PC, empatii, komunikativnost, flexibilitu, systematičnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Nabízíme: smysluplnou a zajímavou práci, částečný úvazek (DPP) s možností postupného navýšení nebo dle dohody, možnost profesního rozvoje v oboru, dobré pracovní zázemí, možnost podílet se na rozvoji organizace, možnost získání osobního příplatku
- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás kontaktujte e-mailem: hradeckecentrum@seznam.cz
Volné místo sociální pracovník/-ice - tlumočník pro lokalitu Hradec Králové.