Strážní - vrátní

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Strážní - vrátní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM !!! Místo výkonu práce: areál PENAM, a.s. (pekárna Klimentov), Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 94,- Kč/hod. Zkrácený úvazek 35,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Ne (6:00-18:00 h, 18:00-6:00 h). Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, flexibilita, certifikát strážní č. 68-008-E výhodou (nikoliv podmínkou). Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážní č. 68-008-E. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-16:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo strážní - vrátní pro lokalitu Velká Hleďsebe.