strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní označeni rotný

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní označeni rotný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu:
- telefonicky : 352 660 204
- e-mailem : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Požadavky:
Uchazeč musí podle z. č. 361/2003 Sb. splňovat následující podmínky:
občanství České republiky
věk nad 18 let
bezúhonnost
střední odborné vzdělání s výučním listem
zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby
není členem politické strany nebo politického hnutí
nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost

Nabízíme :
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 100 000,- Kč
služební poměr na dobu určitou 3 roky se zkušební dobou 6 měsíců, po složení služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
možnost ubytování, závodní stravování
šest týdnů dovolené
Volné místo strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní označeni rotný pro lokalitu Horní Slavkov.