Pracovník technického zázemí cateringu

  • Brniště

Pracovní místo ( Pracovník technického zázemí cateringu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-Spolehlivost
-Odpovědnost při manipulaci s firemním majetkem
-Systematičnost
-Respekt k daným pravidlům
-Smysl pro úklid a čistotu
-Fyzickou zdatnost
-Řidičský průkaz typu B
-Řidičský průkaz na přívěs výhodou
-Práce s grilem - hlavně topení dřevem, zájem o grilování výhodou
-Práce o víkendech
Pracovní náplň:
-Náklad, přeprava a odvoz zařízení pro poskytování cateringu- kuchyňské zařízení, stoly, gril
-Manipulace s grilem (na přívěsu) - zajištění pro převoz, po převozu
-Úklid na akcích i po akcích
-Příprava technického zázemí cateringu podle provozních požadavků- zajištění stolů, gastronomického zařízení, přívodu el. energie a vody, složení a rozložení stanů, zaparkování grilu
-Sekání dříví a topení v grilu
-Péče o zeleň a veřejné prostranství
Nabízíme:
Nabízíme: možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní prostředí
První kontakt emailem či telefonicky!
Pozice je vhodná i pro OZP, cizince a absolventy.
Volné místo pracovník technického zázemí cateringu pro lokalitu Brniště.