ELEKTROMONTÉR

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete využít této šance a stát se členem našeho týmu? Neváhejte a pošlete svůj životopis nebo základní informace o sobě. V rámci našeho koncernu jsme schopni nabídnout i další pozice a uplatnění, pokud by tato pozice nebyla pro Vás ideální.
Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě, opravách i výstavbě nových elektroinstalací, převážně ve venkovním prostředí (veřejné a areálové osvětlení, signalizační zařízení, přípojky drobného mobiliáře apod.). Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.
Co od Vás očekáváme?
- elektro vzdělání (SOU/SŠ),
- vyhlášku 50/1978 §5 (propadlou vyhlášku společně obnovíme),
- řidičský průkaz sk. B,
- manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie,
- spolehlivost,
- samostatnost i schopnost týmové spolupráce
Co nabízíme?
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní společnosti v malém kolektivu
- možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
- firemní benefity
- příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč
- 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
- příspěvek na kartu Multisport
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky)
- a další
Zaslat aktuální životopis s kontaktními údaji e-mailem nebo se hlásit telefonicky v době 9.00-13.00 hod.
Volné místo elektromontér pro lokalitu Liberec.