výrobní inženýr/ka

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( výrobní inženýr/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec
Náplň práce:
- zodpovědnost za nastavení technických procesů daného zařízení a parametrů údržby
- odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování procesů ve výrobě
- zavádění procesních a výrobkových změn
- komunikace s dodavateli výrobního zařízení
Požadavky:
- technické myšlení
- praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- pružná pracovní doba
- zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
- jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
- cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt:tel.: 775958236 (8-16,30), e-mail: Jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Volné místo výrobní inženýr/ka pro lokalitu Velemyšleves.