SKLADNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslová 497, 463 12 Liberec
Náplň práce: zajištění expedice zakázek od jejich vyskladnění, zabalení až po logistické odbavení, polepení expedičními štítky, průvodními doklady, kompletací hromadných podání podle výkazů, příjem materiálu a zboží, zajištění procesu příjmu od převzetí zásilek od dopravců, fyzické kontroly, polepení štítky, po uložení uvolněného zboží do skladu, spolupráce na zajištění ostatních činností skladu (naskladnění výrobků do centrálního skladu hotové výroby, cyklické a pololetní inventury, výdej materiálu do výroby atd.)
Požadujeme: SOU/SŠ, uživatelská znalost práce s PC, znalost práce s programem MFG Pro výhodou, praxe ve skladu výhodou, platné oprávnění na VZV, logické myšlení, schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita
Fyzicky náročnější práce
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, 2x ročně flexi passy, další firemní benefity
Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hod.
Volné místo skladník pro lokalitu Liberec.