Technik/čka elektro - údržba

  • Kvasiny

Pracovní místo ( Technik/čka elektro - údržba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail elcermak@raz-dva.cz nebo telefonicky PO - PÁ od 8:00 do 14:00 hod.
Místo výkonu práce: Areál Škoda Auto, a.s., Kvasiny.
Požadavky:
- SOU, vhodné i pro absolventy
- vyhláška 50/1978 Sb. - § 6 nebo praxe a vyučení v oboru
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, zodpovědnost
Popis pracovní pozice:
- samostatně kontroluje, obsluhuje, opravuje elektrické zařízení firmy, trafostanice, strojovny, chladicí agregáty
- zajišťuje veškeré opravy VZT zařízení, včetně havárií
- kontroluje a obsluhuje stabilní tlakové nádoby
- zajišťuje obsluhu a údržbu nabíjecí stanice a výměníkové stanice
Nabízíme:
- zázemní stabilní společnosti, samostatnou práci
- zaškolení, profesní růst a pravidelné vzdělávání
- stabilní pracovní kolektiv
- HPP na dobu neurčitou
- příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na dopravu
- nástup: duben/květen 2019.
Volné místo technik/čka elektro - údržba pro lokalitu Kvasiny.