Vedoucí laboratoře

  • Varnsdorf

Pracovní místo ( Vedoucí laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna Varnsdorf, 5. května č.p. 2467
407 47 Varnsdorf 1
Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání chemicko-potravinářského oboru
- znalost potravinářské legislativy, HACCP,(znalost norem IFS výhodou)
- organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost
- znalost anglického jazyka výhodou
- ochotu se přestěhovat do dané lokality sídla provozovny
Vaší náplní práce bude zejména:
- zodpovědnost za kontrolu a řízení kvality dle platných norem
- řízení provozní laboratoře
- komunikace s odděleními uvnitř společnosti
- spolupráce s dozorujícími orgány
Nástup možný ihned.
- Stabilní zázemí české firmy
- Dlouhodobou a perspektivní práci
- Podporu při zaškolení
- Moderní technologie ve výrobě a v laboratořích
- Mzda po zapracování a splnění požadovaných ukazatelů až 30000,-
- Navíc 13. plat
- Příspěvek na dojíždění nebo na ubytování
- Dotované stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Ocenění při životním a pracovním jubileu
- Firemní akce
Kontakt: e-mailem
Volné místo vedoucí laboratoře pro lokalitu Varnsdorf.