Operátor Specialista Pre - Pack

  • Kladno

Pracovní místo ( Operátor Specialista Pre - Pack ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaná praxe:
praxe z výrobního prostředí, praxe s vedením a seřizováním linky výhodou
Pracovní náplň:
manipulace s materiálem, nastavení linky, průběžná kontrola kvality výroby, manipulace s hotovou výrobou, manuální vkládání PP.
Další požadavky:
základní matematické dovednosti, schopnost koordinovat s ostatními členy týmu a oddělení. Chuť učit se nové věci. Schopnost priorizace - rychle a správně se rozhodnout. Schopnost soustředit se v rušném prostředí, schopnost týmové práce. Anglický a srbský jazyk komunikativně - velkou výhodou.
Nabízíme:
levné stravování na pracovišti
Volné místo operátor specialista pre - pack pro lokalitu Kladno.