Nástrojař do turnusového provozu - VOLNÉ VÍKENDY

  • Čáslav

Pracovní místo ( Nástrojař do turnusového provozu - VOLNÉ VÍKENDY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste šikovný nástrojař a chcete společnost, kde Vaše dovednosti ocení? Slévárenská společnost s dlouholetou tradicí a jistými zakázkami rozšiřuje výrobu a hledá novou posilu do svého týmu na pozici
Nástrojař do turnusového slévárenského provozu s volnými víkendy.

Náplň práce: ruční opracování materiálu: pilování, řezání, ohýbání, vrtání, vystružování, broušení
lícování ostřihovadel, licích forem, ošetřování + údržba nářadí přímo na strojích.
Požadujeme: střední odborné vzdělání (vyučen), praxe v oboru, manuální zručnost, technické myšlení a zodpovědný přístup.
Nabízíme: stabilní zázemí nadnárodní společnosti, práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí, průběžné + každoroční navyšování mzdy, pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, benefitní cafeteria 4 000,-/rok, placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ, interní akce, příspěvek na dětský letní tábor 1 500,-/dítě, odměna za doporučení nového zaměstnance až 10 000,-Kč.
Volné místo nástrojař do turnusového provozu - volné víkendy pro lokalitu Čáslav.