Inženýr energetik projektant

  • Střítež

Pracovní místo ( Inženýr energetik projektant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

* příprava a hledání optimálního technického řešení se zákazníkem či projektantem pro dodávku kogenerační jednotky (KJ) TEDOM a to zahraniční či tuzemské zákazníky
* vedení technického jednání se zákazníkem v místě instalace KJ
* technická podpora obchodníka při obchodních jednáních se zákazníkem
* poskytování technické dokumentace k výrobkům TEDOM a jiných technických podkladů pro zákazníky a projekční kanceláře

Požadujeme:

* min. SŠ s maturitou technického zaměření (elektro, strojní), VŠ vzdělání technického směru výhodou nebo 5 let praxe v oblasti energetiky s technickým zaměřením
* znalost čtení projektové dokumentace
* komunikativnost - schopnost vést technická jednání
* 2 roky praxe v oblasti přípravy technické části zakázek obdobného charakteru
* základní orientaci v oblasti energetiky
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni min. B2
* znalost německého jazyka výhodou
* znalost práce na PC (zejména MS Office), základní znalosti práce s AutoCAD nebo podobným SW
* řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, …)
Volné místo inženýr energetik projektant pro lokalitu Střítež.