Konstruktér designer junior/senior - vojenská technika

  • Malšovice

Pracovní místo ( Konstruktér designer junior/senior - vojenská technika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín
Nástup možný ihned.

Hledáme loajálního kolegu do našeho konstrukčního a vývojového týmu, který by se chtěl podílet na důležitých projektech obrany - na vývoji, výrobě a dodávkách textilních kopií těžké vojenské techniky pro pozemní a vzdušné síly Armády ČR a NATO. Zaučení bude probíhat v Děčíně.
Požadujeme znalost Rhino 3D, nebo alespoň podobného modelování. Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme možnost ubytování, příspěvek na dopravu nebo automobil, služební telefon. Zajímavé projektové bonusy.

Kontakt: Ing. Vojtěch Fresser, tel. 735 856 048 (volat v pracovní dny 9 - 12 hod), e-mail: hr@inflatech.cz
Volné místo konstruktér designer junior/senior - vojenská technika pro lokalitu Malšovice.