PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

  • Nejdek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Jirušová Renata, tel.: 605479062 (Po - Čt 10 - 12 hod), e-mail: renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na adresu: renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Případné dotazy lze konzultovat na telefonickém čísle: 605 479 062.

Náplň práce:
- přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce), převážně v odpoledních hodinách
- organizace volnočasových, preventivních a seberozvojových aktivit
- spolupráce na rozvoji služby
- administrativní činosti

Očekáváme:
- minimálně střední vzdělání, sociální zaměření výhodou
- případně kurz pro pracovníka v sociálních službách (je možné jej absolvovat o po nástupu do zaměstnání)
- znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
- schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
- schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
- spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
- dobré komunikační dovednosti
- empatie, kreativita

Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci
- možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
- samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
- možnost přestupu na HPP

Nástup: na základě dohody, možný ihned
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách/sociální pracovník pro lokalitu Nejdek.