Projektový manažer pro projekty z Evropských strukturálních a investičních fondů

  • Husinec

Pracovní místo ( Projektový manažer pro projekty z Evropských strukturálních a investičních fondů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání
• předchozí zkušenost s přípravou / realizací projektů financovaných ze strukturálních fondů nebo projektů podobného rozsahu
• výbornou znalost AJ
• velmi dobré komunikační schopnosti
Pracovní náplň:
• řízení chodu projektů strukturálních fondů
• dohled nad plněním cílů a indikátorů
• koordinace činností při realizaci projektu, úzká spolupráce s manažerským týmem projektu
• vedení informačního systému a systému sledování síťového grafu
• znalost práce s nástroji jako např. SmartSheet, MS Project, Asana, apod. výhodou
• spolupráce na zadávání veřejných zakázek
• odpovědnost za zpracování monitorovacích zpráv
• identifikovat a předvídat problémy, rizika realizace a operativně je řešit (překročení nákladů, času, nedodržení dodávky, změnová řízení, komunikace s MŠMT, příprava na audity a kontroly apod.)
Nabízíme
• stabilitu veřejné výzkumné instituce
• průběžné vzdělávací kurzy a školení
• možnost jazykového vzdělávání
• pružnou pracovní dobu o délce 40h/ týdně
• řádnou dovolenou v délce 5ti týdnů
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost každoročního čerpání příspěvku z FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR
Váš strukturovaný životopis můžete zaslat na e-mailovou adresu tazlarova@ujf.cas.cz , tel: 266 173 275
Volné místo projektový manažer pro projekty z evropských strukturálních a investičních fondů pro lokalitu Husinec.